Kaszuby Rancho Ameryka - Mirachowo, noclegi, pokoje, domek letniskowy - Domek na Kaszubach - Udane wakacje na Kaszubach      

Rezerwacja:

Stefan Czubek
ul. PodgĂłrna
83 - 329 Mirachowo
gm. Kartuzy
e-mail:
ranchoameryka@gmail.com

tel. kom: 504 200 555
tel. kom: 604 143 275Kaszuby - ziemia kaszubska to niezwykłe bogactwo krajobrazów. 

Na terennie rancha znajdują się  dwa drewniane komfortowo wykończone domki w większym na piętrze znajdują się dwie sypialnie ,na parterze salon z kominkiem wc ,łazienka ,bidet i sauna .

Drugi domek połączony jest  zadaszonym pomostem z dużym tarasem  znajduje się w nim w pełni wyposażona kuchnia  łazienka,wc i jest możliwość spania dla dwóch osób.

Na terenie też znajduje się duży grill stacjonarny z wędzarnią  plac wypoczynku i zabaw  boisko do siatkówki  ,kosza  oraz dwa stawy jeden mniejszy  drugi większy z wyspą .

Bezpośredni w pobliżu grila znajduje się altana i miejsce na duże ognisko .

Na terenie Rancho-Ameryka znajduje się również plantacja borówki amerykańskiej gospodarze chętnie udzielą  informacji na temat uprwy tej rośliny   i oczywiście istnieje  możliwość skosztowania różnych odmian borówki.

Plac zabaw dla dzieci jest usadowiony  w pięknie zagospodarowanym wyrobisku po żwirze  gdzie jest ciepło i bezwietrznie  ,znajdują się tam huśtawka dla całej rodziny ,miejsce na hamak ,duży domek na palach ,,oraz równoważnia .

                          WIOSKA SAUNOWA NA POWIETRZU !!!

 WIOSKA  ZAWIERA :

Beczkę saunową w której jest piec na dreewno z parowaczem ,panel solny szatnia

Beczka na zimną wodę 

Wiadra fińskie

Balia dreniana z piecem na drewno

Hottbus z jacuzzi

Wszystko wśród drzew osłonięte wiatą

 

BALIA SAUNOWA

Sauny cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Używane były i są jako rodzaj zabiegów relaksujących, odprężających i zdrowotnych. Wspólna kąpiel w saunie to najlepszy lepszy sposób na integrację i poprawę wzajemnych relacji wśród znajomych, pracowników czy porozumienie w interesach. Regularne przebywanie w saunie ma też działania prozdrowotne, najkorzystniej oddziałuje na skórę, poprawę krążenia oraz usuwanie bóli mięśni i stawów.

Sauna ogrzewana jest piecem na drewno, wypełnionym kamieniami wulkanicznymi, które można polewać
z drewnianego cebrzyka wodą z olejkami eterycznymi, nadającymi powietrzu piękny zapach i ułatwiającymi oddychanie. Wewnątrz znajduje się lampa solna i lampa bursztynowa nadająca niepowtarzalny klimat.

W naszej saunie przebywać może 6-8 osób jednocześnie. Wewnątrz sauny znajduje się przebieralnia
z ławkami i stolikiem, gdzie wygodnie można spędzić czas w przerwie pomiędzy sesjami.

 

 BALIE K?PIELOWE

Inną formą relaksu, jaką znajdziecie w naszej wiosce są kąpiele w balii. Kąpiel w balii przypomina przebywanie w gorących basenach czy ?ródłach termalnych, choć w miniaturze. Balie napełnione są wodą podgrzewaną przez piece na drewno wykonane ze stali nierdzewnej zanurzony w wodzie. Jedna z balii pełni funkcję jacuzzi. Balie są bezpieczne w użytkowaniu, piece odgrodzone są od kąpiących się drewnianym płotkiem uniemożliwiającym przypadkowe dotknięcie i oparzenie.

Walory zdrowotne korzystania z balii są podobne do sauny, jednak temperatury nie są tak skrajne, dlatego też z balii mogą korzystać również dzieci.

Całość znajduje się pod zadaszoną wiatą, chroniącą gości przed deszczem, śniegiem czy innymi nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną wypocząć i zregenerować siły witalne do skorzystania
z atrakcji w wiosce saunowej.

Możliwość zorganizowania innych atrakcji towarzyszących.

Oferta specjalna z noclegiem!!!

Stefan Czubek 504-200-555
ul. Podgórna 25
83 - 329 Mirachowo
gm. Kartuzy

e-mail:ranchoameryka@gmail.com

Copyright 2011, Rancho Ameryka, All Rights Reserved
Agroturystyka